Комунальний заклад "Бугаївський ліцей Вовчанської міської ради Чугуївського району Харківської області"

25 січ. 2022

Всеукраїнський конкурс екскурсоводів музеїв навчальних закладів

21 січня учениця 11 класу Вітченко Юлія з керівником гуртка Швайкою Іриною Сергіївною взяла участь у І (обласному ) турі Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв закладів освіти «Край, в якому я живу»
24 січ. 2022

День Соборності України

В день Соборності та злуки, З заходу на схід. Всі візьмемося за руки, Бо один ми рід.
21 січ. 2022

Тиждень Толерантності у початковій школі

«Стався до людей так, як хочеш, щоб ставилися до тебе»
17 січ. 2022

Тиждень толерантності

Толерантність — це мистецтво жити з іншими людьми та з іншими ідеями.
6 січ. 2022

З Різдвом Христовим!

Вітаємо з Різдвом Христовим! Бажаємо, щоб у кожного в душі був мир і спокій, радість і тепло! Нехай буде багато добрих і бажаних подій, які зроблять ваше життя кращим! Любові, уваги, лише хороших новин і прекрасного свята!
29 груд. 2021

Новорічний вечір

Ширше двері відчиняйте, Новий рік спішить до вас, Всі бажання загадайте, У святковий дивний час.
28 груд. 2021

Циркова вистава для дітей

26 грудня в Будинку культури Вовчанської міської ради та Будинку культури с. Бугаївка відбулися святкові новорічні виступи артистів Київського цирку «Промінь». Наші діти отримали велике задоволення від вистави.
28 груд. 2021

Новорічне свято

Новорічне свято сповнене чарами, Подарує все, чого душа бажає.
20 груд. 2021

Благодійна акція «Прикрась ялинку разом з Миколаєм»

Дякуємо усім батькам, які відгукнулися на Новорічну благодійну акцію «Прикрась ялинку разом з Миколаєм». Завдяки спільним зусиллям наша ялинка стала справжньою прикрасою свята Миколая.
20 груд. 2021

День Святого Миколая

З давніх-давен у ніч напередодні свята у дитячі черевички, виставлені на поріг, або й просто під подушку малюкам клали солодощі та подарунки — від Миколая.

21 лют. 2022
Пам'ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні.
21 лют. 2022
Мова – духовний скарб нації