Комунальний заклад "Бугаївський ліцей Вовчанської міської ради Чугуївського району Харківської області"

28 жовт. 2021

Увага!

З 1 листопада 2021 року для учнів 1-4 класів розпочато дистанційне навчання, а для учнів 5-11 класів продовжено дистанційне навчання.
28 жовт. 2021

День визволення України від фашистських загарбників

28 жовтня Україна відзначатиме 76-ту річницю вигнання нацистських окупантів із України. В цей день вшановують українців, які віддали життя, виганяючи нацистських окупантів.
25 жовт. 2021

Увага! Всесвітній тиждень медіаграмотності!

Останній тиждень жовтня - Всесвітній тиждень медіаграмотності. Радимо Вам долучитися до цієї події.
25 жовт. 2021

Дотримання правил дорожнього руху – запорука життя

У зв’язку з офіційною статистикою про дорожньо-транспортні пригоди, про кількість загиблих та травмованих під час ДТП на українських дорогах, пропонуємо роз’яснювальний матеріал щодо необхідності використання світлоповертальних елементів у темний час доби та неухильного дотримання правил дорожнього руху.
23 жовт. 2021

Увага!

Умови навчання з 25 жовтня 2021 року
18 жовт. 2021

18 жовтня Європейський день боротьби з торгівлею людьми

У зв'язку з подовженими канікулами заходи до Європейського дня боротьби з торгівлею людьми були проведені онлайн за планом
18 жовт. 2021

До уваги учнів та їх батьків!

Зміни, які відбулися у структурі навчального року.
6 жовт. 2021

Програма Президента України «Зелена країна»

Давайте дерева разом насаджаймо! Нехай зеленішає наша Земля, Дім спільний, в якому живем ти і я!
6 жовт. 2021

Міжнародний урок доброти

Ми відповідальні за тих, кого приручили
4 жовт. 2021

Учитель – горде звання, яке по життю несуть тільки найбільш гідні люди!

21 лют. 2022
Пам'ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні.
21 лют. 2022
Мова – духовний скарб нації